Souhlas se zpracováním osobních údajů

Tímto udělujete společnosti GOOD SAILORS s.r.o., se sídlem Provaznická 737/12, 405 02 Děčín, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 19121, IČ: 25457781, jako správci osobních údajů (dále jen „společnost GOOD SAILORS“),

svobodný a dobrovolný souhlas se zpracováním osobních údajů.

A to v rozsahu: identifikační údaje, kontaktní údaje, popisné údaje, případně další informace, které o Vás společnost GOOD SAILORS získala a bude je využívat tak, aby své marketingové aktivity uvedené níže mohla lépe zacílit Vašim potřebám.

Za účelem: oslovování s nabídkou produktů a služeb společnosti GOOD SAILORS, komunikace v rámci technologických a servisních dotazů a postupů, včetně informování o aktualitách, aktualizacích, nejrůznějších opatřeních, případně akcích, soutěžích a zasílání přání.

Souhlas je udělen na dobu 5 let.

Dále berete na vědomí, že tento souhlas můžete kdykoliv odvolat elektronicky na adrese info@goodsailors.cz nebo písemně na adrese společnosti GOOD SAILORS . Souhlas můžete odvolat i před uplynutím doby, na kterou byl udělen. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování osobních údajů před odvoláním souhlasu. Zároveň můžete na sdílené informace kdykoliv nahlédnout anebo nám zaslat požadavek k jejich úpravě.

Více podrobností o zpracování osobních údajů se můžete dočíst v Informacích o zpracování osobních údajů uvedených na webové stránce společnosti GOOD SAILORS.

Plujte s námi!

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře Souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů